Jsem na dně a uzavřela jsem se a užírám se nevím co mám dělat pomoz te mi prosím,děkuju

3 Počet odpovědí:
Jsem na dně a uzavřela jsem se a užírám se nevím co mám dělat pomoz te mi prosím,děkuju
Dobrý den, mě v případě takového dotazu vždycky jako první napadne - a co se stalo? Čím jste prošla? Co vás dostalo na dno? To obvykle žádný tazatel nenapíše ... Ale to je právě to rozhodující, na co je potřeba se zaměřit. Protože pravděpodobně Váš stav nepřišel jen tak sám od sebe. Je tedy nutné probrat a následně zpracovat události nebo vývoj, které k Vašim problémům vedly. Jako první pomoc najděte na internetu kontakt, o kterém napsala kolegyně výše. K zahojení případných psychických ran nebo traumat, která se Vám stala, doporučuji pak regresní terapii. S pozdravem Mgr. Lada Skulilová, psycholožka, terapeutka