Dobrý den,z UZ vyšetření mi bylo zjištěno větší počet kamínků o velikosti 1 cm ve žlučníku. Vzhledem

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,z UZ vyšetření mi bylo zjištěno větší počet kamínků o velikosti 1 cm ve žlučníku. Vzhledem k tomu , že mě občas pichne v pravo pod žebří a bolest dále postupuje až k lopatce, můj obvodní zatím neřeší, se vás chci zeptat,zda mám v takovémto případe nárok na plánovanou operaci,nebo to časem nechat zajít daleko ,např.až k žlučníkové klice.
Za případnou odpověď předem děkuji. Lukáš
Dobrý den
Ano, měla by být indikována operace. Odstranění žlučníku .