Dobry den, z niceho nic mi zacala natekat dasen u osmicky. Nikdy mi zubarka o osmickach nic nerikala

2 Počet odpovědí:
Dobry den, z niceho nic mi zacala natekat dasen u osmicky. Nikdy mi zubarka o osmickach nic nerikala, pokud vim ani tam nic nemam. Jenze tohle je tak otravne, ze jsem musel odletet z pracovni cesty ze zahranici druve. Natekle, vypada to pomalu jak zub jen z dasne. Poridil jsem si corsodyl 1% gel. Zatím mažu první den, ale rozdíl moc nevidím. Ted mezi svátky se k zubaři jen tak nedostanu. Dekuji za odpoved
Jedná se asi o akutní zánět kolem osmičky, chce to co nejdříve osmičku vyndat.
Hezky den