Dobrý den, v červenci jsem přišla na nevěru mého manžela. Doposud v tom nevidí žádné své selhání, po
Dobrý den, v červenci jsem přišla na nevěru mého manžela. Doposud v tom nevidí žádné své selhání, pouze já vše příliš řeším. Nějak jsme to téma uzavřeli, avšak od září vychází na povrch další a další jeho lži týkající se dané třetí osoby. Aktuálně mi tvrdí, že kontakt mezi nimi probíhá tak jednou za 2 týdny, přičemž já ale bohužel vím, že si píšou denně. Když ho s tím konfrontuji, jsem za psychopata, který si to vše vytváří ve své hlavě a ničí mu tím život. Máme rok a půl staré dítě a další na cestě. Já jsem psychicky úplně zničená, nepamatuji si den, kdy bych se necítila v neustálém stresu. Má tohle nějaké řešení? V mé hlavě nedokážu řešit nic jiného než tohle. Je teda opravdu problém ve mně a měla bych se jít léčit? Má vůbec tohle manželství budoucnost? Děkuju za odpověď.
1 odpověď
To co popisujete neznamená že je problém ve vás ani že byste se měla léčit. Vaše reakce jsou pochopitelné v situaci kdy byla narušena důvěra a zároveň není obnovena otevřenost a bezpečí ve vztahu. Pokud partner udržuje kontakt s osobou se kterou vás podvedl a zlehčuje vaše pocity nejde o vaši přecitlivělost ale o další zraňující chování. Řešení není v tom že se uklidníte vy ale v tom že partner převezme odpovědnost a jasně ukončí kontakt. Bez toho se důvěra neobnoví. Budoucnost manželství závisí na jeho ochotě něco změnit ne na tom kolik vy vydržíte. Přeji vše dobré, Kristýna Hriciková
Získejte odpověď díky online konzultaci
Potřebujete radu odborníka? Rezervujte si online konzultaci: všechny odpovědi obdržíte z pohodlí domova.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

