Dobrý den, už několik měsíců mě trápí pocity na zvracení, vždycky každé ráno kdyz stávam do školy ta

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, už několik měsíců mě trápí pocity na zvracení, vždycky každé ráno kdyz stávam do školy tak mě to chytne, nebo když mám s někým sraz, byl jsem s tim i v nemocnici a tam mi nic nenašli, potřebuji už pomoc, nevím si s tim rady.. Předem dekuji za odpověď
Dobrý den,
pokud byste ke mně přišel na konzultaci, asi bych se vás krom jiného zeptal, co všechno se před několika měsíci ve vašem životě změnilo. Pokud jste z tělesného hlediska v pořádku, vaše nevolnost je zřejmě příznakem úzkosti, strachu či odporu k něčemu. Podle toho, co píšete, tyto pocity mohou souviset se školou, ale také obecně s mezilidským kontaktem. Tělesná vyšetření máte za sebou, je tedy na čase obrátit se na psychologa a psychoterapeuta, a začít hledat příčiny potíží formou rozhovoru.
Přeji Vám hodně zdaru!