Dobrý den, už cca 2. rokem mě trápí velká únava a občasné bolesti hlavy. Byl sem na vyšetření u pra

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,
už cca 2. rokem mě trápí velká únava a občasné bolesti hlavy. Byl sem na vyšetření u praktického lékaře, ale po vyšetření a odebrání vzorků krve, kdy všechno bylo v pořádku, se kromě předepsání aulinu můj problém nikam neposunul. Změnil sem stravování, přidal pohybové aktivity a snažím se dodržovat pravidelný spánkový režim, ale za několik měsíců sem nepoznal ani drobné zlepšení, poslední dobou to jde možné ještě k horšímu. Chtěl bych se proto prosím zeptat, zda mi můžete doporučit nějakého odborníka z Olomouce, který se touto problematikou zabývá?

Děkuji.
Mohu Vám doporučit obrátit se na moje kolegy v Brně. Například Mgr. Charvátová Markéta nebo Mgr. Martin Hofman, kteří Vám případně dají vhodné kontakty, pokud sami nebudou mít kapacitu pomoci.