Dobrý den, už cca 2 měsíce mě bolí hlava v oblasti zátylku (spíše lokalizovaná, občas to vystřeluje

už cca 2 měsíce mě bolí hlava v oblasti zátylku (spíše lokalizovaná, občas to vystřeluje k uším), poslední cca 3 týdny opravdu každodenně, v podstatě celý den (jsou jen lepší a horší období), často nejhůř ráno. Nejsem citlivý na světlo, nepomáhá se mi vyspat, není to "běžná bolest", co prostě odezní po pár hodinách. Na pohyb spíše necitlivé.
Jsem na Zélandu a po návštěvě lékaře jsem dostal lék na migrénu (jen mi způsobí malátnost) a paracetamol s kodeinem, který zabírá jen občas.
Začínám být zoufalý, zvažuju odlet domů, ale není to jednoduché (závazky ani covid a restrikce v leteckém provozu nic neusnadňují). Co byste mi v této situaci poradili? Děkuji