Dobrý den, utrhla jsem si cca před pěti dny kousíček nehtu na malíčku u nohy (byla to spíš záděra, k

Dobrý den, utrhla jsem si cca před pěti dny kousíček nehtu na malíčku u nohy (byla to spíš záděra, kterou jsem odtrhla). Od té doby to mám zanícené, červené, bolavé na dotek. Už jsem zkoušela mast Betadine, od včera černou mast atd. První tři dny mi z toho šlo vymáčknout trošku hnisu, pak už ne. Situace se nezlepšuje, ani nezhoršuje, ale jakmile mám na noze uzavřené boty, tak při chůzi trpím. Jde o to, že za týden odjíždíme na dovolenou a já nevím, jestli mi "samoléčba" ještě může pomoci, nebo raději zajít k obvodnímu lékaři/na chirurgickou ambulanci. Můžete mi prosím poradit?

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.