Dobrý den chtěla jsem se zeptat dcera za měsíc ji bude 18 byla na krev zatím ji brali asi jenom 4 kr

Dobrý den chtěla jsem se zeptat dcera za měsíc ji bude 18 byla na krev zatím ji brali asi jenom 4 krat a bylo vše dobre ale poslední 2 odběry rozmezí 14 dní kvůli žloutence ve skole byla negativní tak asi po 2 hodinách od odběru ji začala slabost bolest hlavy a taková celková únava může to být spojené s tím odběr ze je někdo citlivější a druhý den uz je celkem v pohodě jen jeste slaba dekuki XXXX

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.