Dobrý den, před pěti dny mi byl proveden odběr krve z oblasti loketní jamky. Od té doby pociťuji
Dobrý den, před pěti dny mi byl proveden odběr krve z oblasti loketní jamky. Od té doby pociťuji při natažení paže nebo při zatlačení na místo vpichu pálení a tah v části předloktí. Jinak nemám výrazný otok ani zarudnutí. Může se jednat o běžnou reakci po odběru krve? Čím mohou být tyto obtíže způsobeny a je pravděpodobné, že samy odezní? Případně mohu s tím něco sám dělat? například chladit? Předem děkuji za odpověď.
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.