Dobrý den, trápí mě nespavost a s ní spojené psychické problémy. Jsem studentka vysoké školy a pravidelnou terapii si z finančního hlediska nemohu dovolit. Bylo by možné se k Vám objednat alespoň na krizovou intervenci případně získat kontakt na dalšího terapeuta pracujícího na pojišťovnu? Problém je momentálně akutní a potřebuji ho řešit co nejdříve. Děkuji a přeji hezký den
může to být i naopak - Vaše nespavost může být důsledkem psychických potíží. V každém případě je dobrý nápad to řešit. Pokud jste z toho všeho vyčerpaná a potřebujete krizovou intervenci, můžete se obrátit na RIAPS, je tam služba na telefonu 24 hodin denně 7 dní v týdnu a fungují i na mailu nebo na chatu. Pokud byste chtěla pravidlenou psychoterapii a chcete terapeuta na pojišťovnu, hledejte klinického psychologa. Tradičně ale mívají hodně plno - tedy dlouhé čekací lhůty.
Klára Gajdušková

objednat se můžete, můžeme společně probrat pro Vás nejlepší možnosti, jinak souhlasím s názorem paní kolegyně a doporučením RIAPSu. Přeji hodně štěstí!
Markéta Řeřichová
Dobrý den, souhlasím s kolegyněmi a dodám jen, že je možné se v této věci obrátit i na praktického lékaře. Ten může na krátkou dobu předepsat hypnotika a vy tak získáte čas najít si vhodného terapeuta. Tak jak píše kolegyně výše, potíže se spánkem často nasedají na jiné psychické problémy. Ať se Vám daří!