Dobrý den, trápí mě nespavost a s ní spojené psychické problémy. Jsem studentka vysoké školy a pravi

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, trápí mě nespavost a s ní spojené psychické problémy. Jsem studentka vysoké školy a pravidelnou terapii si z finančního hlediska nemohu dovolit. Bylo by možné se k Vám objednat alespoň na krizovou intervenci případně získat kontakt na dalšího terapeuta pracujícího na pojišťovnu? Problém je momentálně akutní a potřebuji ho řešit co nejdříve. Děkuji a přeji hezký den
Dobrý den,
může to být i naopak - Vaše nespavost může být důsledkem psychických potíží. V každém případě je dobrý nápad to řešit. Pokud jste z toho všeho vyčerpaná a potřebujete krizovou intervenci, můžete se obrátit na RIAPS, je tam služba na telefonu 24 hodin denně 7 dní v týdnu a fungují i na mailu nebo na chatu. Pokud byste chtěla pravidlenou psychoterapii a chcete terapeuta na pojišťovnu, hledejte klinického psychologa. Tradičně ale mívají hodně plno - tedy dlouhé čekací lhůty.
Klára Gajdušková