Dobry den, trapi me ma mysl. Tyka se to meho vztahu. Nemuzu si na nic stezovat, vse je super, jsem s

2 Počet odpovědí:
Dobry den, trapi me ma mysl. Tyka se to meho vztahu. Nemuzu si na nic stezovat, vse je super, jsem spokojeny. Mam ale rozpolozene pocity, nedokazu se v nich vyznat. Kdyz jsme spolu, je to super, dyz me napadne neco negativního, jsem z toho smutný, az je mi do breku. Pak mam pocit, ze nrvim, zda ji miluji, pritom vim, ze chci byt s ni a delat ji stastnou ale ma mysl me ubiji. Nechci se s ni rozchazet, je mi z toho zle jen kdyz na tohle slovo pomyslim. Je tohle vse dusledkem toho, ze to je konečně vztah, který za neco stoji a ja mam strach z toho? Nebo to ve me umrelo nebo mozek se brani? Jsem zoufaly. Jsme spolu pul roku. Prosim poraďte. Dekuji za odpověď.

S pozdravem
Vážený pisateli,

moc oceňuji Vaši odvahu naslouchat sobě a rozumět si, chtít se v sobě vyznat. Kromě názoru, že by bylo dobré zajít za psychologem či psychoterapeutem a společně hledat, co to ve Vás zní za hudbu, mě napadá, zda rozpolcenost, o které píšete, znáte i z jiných oblastí svého života a jak s ní nakládáte?

Moc přeji, aby bylo brzy lépe, ať v osobním setkání s psychoterapeutem nebo jinak.

Držím palce, abyste si co nejdříve více rozuměl.

Stanislava Ševčíková