Dobrý den, tatínek má bercovy vřed na levé noze, od kole ke kotníku , vůbec se to nelepší, lékaři mu

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, tatínek má bercovy vřed na levé noze, od kole ke kotníku , vůbec se to nelepší, lékaři mu nechtějí pomoct, (jenom amputace), víme ze sou pracoviště chronických ran, na vlastní náklady jezdíme do Brna, ale jeden lékař mu to léčí a převažuje, podruhé je tam jiný a vše je spatne, hrozné zacházení a nezájem, přitom víme,ze péči by se to dalo zlepšit, potřebovali bychom vědět co máme delat
dobry den.obratte se na specializovanou "Podiatrickou ambulanci" . V C.Budejovicich. napr na Pk Sever u Mudr.Sustra.M.O.