Dobrý den, ráda bych se zeptala na stav zubů po ortodontické léčbě. Fixní rovnátka jsem měla sundan
Dobrý den, ráda bych se zeptala na stav zubů po ortodontické léčbě. Fixní rovnátka jsem měla sundaná už před šesti lety a nyní nosím na noc snímací aparát. Původně jsem měla vadu skusu – tzv. progenii (podkus). Je normální, že se mi některé zuby mírně kývou? Nemůže dojít k jejich opětovnému křivení? A je pravda, že je potřeba nosit noční rovnátka už napořád, i když třeba méně často?
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.