Dobrý den, prosím o radu jakým nejvhodnějším způsobem je možné léčit PPP- záchvatovité přejídání. Je

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, prosím o radu jakým nejvhodnějším způsobem je možné léčit PPP- záchvatovité přejídání. Je mi 42 a od 12 let jsem byla na dietách. Celý život mám nadváhu. Děkuji a přeji příjemný zbytek dne Blanka
Dobrý den, Blanko,

záchvaty přejídání umí dobře řešit kognitivně behaviorální terapie (KBT). Díky ní získáte návod, jak s nutkáním na přejídání pracovat, resp., jak se mu bránit. Pokud byste chtěla více porozumět i příčinám toho , proč toto nutkání máte, pak doporučuji volit některý z psychoanalytických přístupů. Každopádně, je velmi rozumné na to nebýt sama a vyhledat odborníka, který Vám bude umět pomoci a celým procesem Vás pokud možno laskavě ale důsledně provede. :)
Držím palce a přeji, ať se brzy cítíte lépe.
Srdečně
Klára Gajdušková