Dobrý den, předem se omlouvám že vám píšu. V roce 2009 v únoru jsem měl pohlavní styk a tři dny po

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
předem se omlouvám že vám píšu. V roce 2009 v únoru jsem měl pohlavní styk a tři dny po tom mě začalo pálit v močové trubici a nutilo me to pořád na zachod, že sem v te trubici pořád moč cítil a i přes noc. Šel jsem na urologii kde doktorka odebrala moč, kde nic nenašla a dala mi léky Ditropan, po kterem to přešlo. V roce 2010 jsem šel v únoru normálně na záchod a problémy se objevily znovu. Opět jsem vyrazil na urologii kde mi odebrala moč, zkontrolovala prostatu a dala ty samé léky ale už to nepřešlo. Chodil jsem tam pořád a bral různé léky a v moči se nic nenašlo. Najednou sem šel k jinému doktorovy, který mi odebral moč a krev na zakladní kontrolu a ještě udělal výtěr s močové trubice, ale nikde se nic nenašlo. Dal mi různý antibiotika a až mi dal Ciplox a bral jsem ho s Wobenzimem tak to přešlo a doktor povídal že je to zánět. V roce 2016 sem začal cítit moč v močové trubici znovu. Šel jsem k té doktorce na urologii ta mi dala nejaký antibiotika po kterých to nepřešlo a potom mi protáhla močovou trubici nejakou hadičkou az do močového měchýře a nenašla žádnou překážku. Kdyz jsem přišel domu a šel na záchod tak mi s močí tekla krev skoro celej ten den než to přešlo. Když to přetrvávalo šel jsem opět k jinému doktorovy . Tento doktor mi udělal odběr moči na myko, urplazmata a chlamidie cili prostou kultivaci moči a výtěr s močové trubice a opět se nikde nic nenašlo a infekce se nepotvrdila žádná. Dal mi protizánětliví léky a nějaky na močové cesty. Dneska když mě to začne trápit tak beru tyto léky. Nedávno jsem byl na venerologické ambulanci kde mi udělaly odběry ale nic se nenašlo. Nevím co stím a co by to mohlo být a nikdo mi to neřekl. Jelikož jsem si našel slečnu která by ráda měla semnou do roka rodinu tak i proto sem vám to napsal, že nevím jestli sní můžu něco mít abych jí neublížil. Děkuji za odpověd
Dobrý den, zkuste se obrátit na Infekční kliniku FN Bulovka, kde by mohli provést veškeré testy na pohlavní cestou přenosná onemocnění, s pozdravem Friedova