Dobrý den, před zhruba 7 týdny jsem přišla o panenství a neměla jsem ochranu. Přítel sice "vytáhl", ale vím, že to není 100% prevence. Nyní jsem velmi vyčerpaná, trápí mě nevolnosti a mám nafouklé břicho (mám i více příznaků, ale myslím, že jsou spíše psychosomatické). Je možné, že jsem tehdy otěhotněla, když jsem přišla o panenství? Menstruace mi ještě nevynechala, proto nechci zatím kupovat test.
Vše je možné, nicméně nedá se nic jiného dělat než počkat.
(těmi 7 týdny jste asi myslela 7 dní?)

Ano tyto příznaky mohou souviste s těhotenstvím, kupte se těhotenský test a udělejte si jej.
Nevim zda mate na mysli sedm dni nebo tydnu- takze kupte si test a podle vysledku se rozhodnete zda by nebylo vhodne jit na kontrolu ke gynekologovi - test je pouze orientační, ridte se take tim zda jste mela nebo jeste nemela menstruaci a take jak se citite
MUDr Ludek Fiala PhD MBA