Dobrý den, před zhruba 7 týdny jsem přišla o panenství a neměla jsem ochranu. Přítel sice "vytáhl",

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, před zhruba 7 týdny jsem přišla o panenství a neměla jsem ochranu. Přítel sice "vytáhl", ale vím, že to není 100% prevence. Nyní jsem velmi vyčerpaná, trápí mě nevolnosti a mám nafouklé břicho (mám i více příznaků, ale myslím, že jsou spíše psychosomatické). Je možné, že jsem tehdy otěhotněla, když jsem přišla o panenství? Menstruace mi ještě nevynechala, proto nechci zatím kupovat test.
Vše je možné, nicméně nedá se nic jiného dělat než počkat.
(těmi 7 týdny jste asi myslela 7 dní?)