Dobry den pred necelym pulrokem me opustil pritel a odesel k jiny zene.ja ho ale dal miluju a strasn

1 Počet odpovědí:
Dobry den pred necelym pulrokem me opustil pritel a odesel k jiny zene.ja ho ale dal miluju a strasne chtela zpet ani ja mu asi nejem lhojstejna prispiva na najem v nasem byte a rika ze ma strach se vratit ze by to bylo stejne meli jsme neshody kvuli jeho byvale protoze tam porad chodil sice tvrdil ze jen za detmi ale ja se bala ze se vrati ani ve snu mi nenapadlo ze si najde jinou.je pravda ze jsem mu delala par scen ale kdyz uz jsem si.myslela ze to bude dobry a zacal s ni..v te dobe jsme dostaly hezky byt od mesta a on odesel k ni..asi by se vratil a ja bych ho vzala zpet nechci zahodit ty roky ale problem je hlavne v tom ze on mi vycita ze za vse muzu ja a hlavne za to ze neni s detma jenze neodesel byl vyhozen ale.ne kvuli me oni spolu ani nezili.jen spolu bydleli nespali spolu daleko.driv nez my se potkali ale on nepochopi ze byvsla ho nechtela I jsme.si spolu nedavno psali a rika at se mnou nebo bez by to dopadlo stejne ale pritel se upnul na ty myslenku ze za to muzu ja a tim si omlouva I to ze si nasel jinou..nevim kam se obratit aby mu tohle nekdo vysvetlil a on pochopil ze vinna nebyla ve me ale v nem nebyla jsem jeho prvni s kterou neco mel ale byly to jen chvilkovy znamosti a ty pry za to nemuzou..poradite mi co ma delat vubec se s tim nedokazu vyrovnat porad ho chci strasne zpatky a strasne se trapim vubec nedokazu bez neho fungovat...neni zlej a s jeho detmi jsem vychazela uplne skvele a moje s nim taky.a o to je to I horsi..nevim co mam delat.poradite mi...moc dekuju
Dobrý den, víte pokud se jedná o vztah s lidmi, vždy je chyba na obou stranách, takže snažit se přesvědčit vašeho bývalého partnera, že udělal chybu, je stejně zbytečné, jako se on snaží přesvědčit vás, že jste ji udělala vy. Musíte si každý být ochotný přiznat svůj podíl viny a s tím pak pracovat a změnit to. To, zda se vrátí, či nevrátí není teď podstatné. Důležité je, aby jste se sama za sebe změnila a využila ten čas k pousnu a růstu svojí osobnosti a zbytek se ukáže sám. Milovat ho, je v pořádku, ale někdy láska na vztah prostě nestačí.....
Krásný den, určitě to zvládnete.