Dobrý den, před cca 10ti lety jsem absolvovala operaci spodních víček. Nyní uvažuji o operaci horní

před cca 10ti lety jsem absolvovala operaci spodních víček. Nyní uvažuji o operaci horních a znovu i dolních víček. Ráda bych znala cenu zákroku, případně kontzultace a eventuálně se objednala na konzultaci.
Děkuji za odpověď,
děkujeme za Váš dotaz.
Každému zákroku předchází konzultace s plastickým chirurgem, který by Vás vyšetřil a seznámil s možnostmi operace a pooperační péče.
Cena operace horních víček je 9.800,-Kč.
Cena operace dolních víček je 19.300,-Kč.
Cena operace dolních a horních víček je 28.300,-Kč
Cena konzultace je 500,-Kč (tato částka Vám bude odečtena při nástupu na operaci). Termín na konzultaci Vám můžeme nabídnout během dubna.

V případě zájmu či jakýchkoli dalších dotazů nás, prosím, kontaktujte.
S přáním pěkného dne
Sanatorium Chotoviny

Dobrý den, operace horních a dolních víček stojí 26500. Před operací je vhodná konzultace. dr.Paděra

Odborníci

Chirurg

Benešov

Obdobné otázky

Máte dotazy?

Naši lékaři a specialisté odpověděli na 4 dotazů týkajících se operace očních víček