Dobrý den, potřebujeme vyšetření pedagogicko- psychologické u vnuka. Můžeme se objednat k Vám. Děkuj

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, potřebujeme vyšetření pedagogicko- psychologické u vnuka. Můžeme se objednat k Vám. Děkuji
Dobrý den, bohužel psychologická vyšetření nedělám. Zkuste se obrátit na pedagogicko-psychologickou poradnu. Pokud chcete kvalitní vyšetření, kontaktujte dětské psychology na psychoterapeutické a psychosomatické klinice ESET, kontakt najdete na jejich stránkách, klinikaeset.cz
S pozdravem, Červinka