Dobrý den, poprosil bych vás o radu nebo spíše o váš názor. Je mě 41 let a žena (32) se kterou jsem

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, poprosil bych vás o radu nebo spíše o váš názor. Je mě 41 let a žena (32) se kterou jsem se sexuálně stýkal, tvrdila že bere 11 let antikoncepci. Normálně jsem tedy při sexu ejakuloval do ní. Následně mě oznámila že antikoncepci brát přestává. Měl jsem s ní nechráněný pohl.styk hned na druhý den a za dva dny po té znovu. Vždy jsem však ejakuloval v dostatečné vzdálenosti od její pochvy. Po nějaké době se ozvala že je těhotná a chce se se mnou soudit o otcovství. Jaká je podle vás pravděpodobnost otěhotnění po takovém dlouholetém užívání antikoncepce? Cítím se podveden a mám za to, že antikoncepci přestala brát dřív než mě oznámila. Děkuji za názor a váš čas. S pozdravem Roman V.
Přerušovaný styk NENÍ zárukou toho, že se spermie nedostanou do pochvy a že nedojde k otěhotnění....