Dobrý den píšu vám ohledně mého přítele snažíme se o miminko už 6 let ale marně před rokem sme začal

3 Počet odpovědí:
Dobrý den píšu vám ohledně mého přítele snažíme se o miminko už 6 let ale marně před rokem sme začali chodit do genetu přítel ma líný a malej počet spermii ma velmi špatný spermiogram před třemi měsíci jsme byli na ivf ale marně nepodařilo se.
Před měsíc jsme byli na iui ale doktorka řekla ať už nato nechodím ze spermiogram se ještě zhoršuje.pritel byl na veškerém vyšetření s urologické stránky i hormonální je vše v pořádku.
Za tři měsíce máme jít znova na umělé oplodnění tak už měsíc užíváme oba macu peruanskou a kotvicnik s pupenu v kapkách jen se chci zeptat jestli to je správná kombinace a jestli mu to nemůže ještě víc uškodit předem děkuji za veškeré rady
Na bylinky se musíte zeptat někoho, kdo s nimi má zkušenosti. Tradiční medicína se bylinkami zabývá pouze okrajově.