Dobrý den. Můj dotaz směřuje k problému panickeho strachu o děti a o sebe. Je těžké tady dávat konk

4 Počet odpovědí:
Dobrý den.
Můj dotaz směřuje k problému panickeho strachu o děti a o sebe. Je těžké tady dávat konkrétní příklad, je to prostě vsechno. Často pláči jen na ně pomyslím. Už několik let mám problém také ze spánkem. Často se probouz ím a pak se mi mozek rozběhne na plné obratky a je konec. Jedná se o věk dívek 5 a 13 let. Náš vztah z přítelkyní se kterou máme tyto holky, není taky zrovna dobrý. Pořád se snaží nám všem organizovat život a neco nám narizovat. Jsou mezi námi někdy i hádky, kterým se snažím vyhýbat. Nenávidím hádky. Starší dcera je hodně uzavřená bojí se komunikace, nemá žádné koníčky, nesportuje. Bojí se přijít mezi cizí děti - stydí se. S přítelkyní - mamkou se taky moc nebaví a nebo stylem nevím, nechci, normálně, co je atd. Málokdy je to pěkná věta. Strašně mě toto trápí a vede k depresím a zlým myšlenkám. V mém zaměstnání se každodenně setkávám s problémy lidí s násilím a jeho neustálým řešením. Díky těmto depresím cítím, že moje práce není kvalitní a jsem totálně vyhořelý. Často se mi stává, že se mi nechce ani domů s pocitem co zase bude a těším se až půjdu spát a říkám si proč jsem si pořizoval děti. Jestli by mi nebylo líp, kdybych byl sám a bez starostí. Take již několikrát padla myšlenka na sebevraždu a odprosteni se od těchto stavů na vždy. Na druhou stranu je ale strašně miluji a nedovolím aby jim někdo ublížil a drží mě. Jsem z toho už unavený, zoufalý a nevím co dál.
dobrý den, vřele doporučuji psychoterapeutickou péči, ať pro řešení úzkostí nebo rodinných a partnerských vztahů. S pozdravem M. Sz.