Dobrý den, můj dotaz se týká dcery, které je osm let. Během posledních tří týdnů se jí prý dělá nev

můj dotaz se týká dcery, které je osm let. Během posledních tří týdnů se jí prý dělá nevolno, motá se jí hlava, je jí na zvracení. S ničím se neléčí a byli jsme s ní u lékaře, který jí zkontroloval moč a udělal rozbor krve, některý rozbor trval i přes týden. Vše negativní, nic nezjistil. Tak se vás chci dotázat co by to mohlo být.
Děkuji za názory.
Doporučuji pohlídat pravidelný režim -tekutiny, spánek, stravu. Při současném zhoršení zraku doplnit oční vyšetření. Při trvání obtíží také neurologické vyšetření a ORL. Ionty a hormony štítné žlázy (TSH, FT4) má v normě?

Na takto nekonkrétní dotaz není možné jasně odpovědět. Pojem rozbor krve bez konkretizace nic nepřináší. Doporučuji podrobnou anamnézu a reagovat dle informací z anamnézy. Řešit režim. Nebude-li efekt, pak ev. zvážit psychologické, oční, neurologické vyšetření.