Dobrý den, můj dotaz se týká dcery, které je osm let. Během posledních tří týdnů se jí prý dělá nev

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
můj dotaz se týká dcery, které je osm let. Během posledních tří týdnů se jí prý dělá nevolno, motá se jí hlava, je jí na zvracení. S ničím se neléčí a byli jsme s ní u lékaře, který jí zkontroloval moč a udělal rozbor krve, některý rozbor trval i přes týden. Vše negativní, nic nezjistil. Tak se vás chci dotázat co by to mohlo být.
Děkuji za názory.
Doporučuji pohlídat pravidelný režim -tekutiny, spánek, stravu. Při současném zhoršení zraku doplnit oční vyšetření. Při trvání obtíží také neurologické vyšetření a ORL. Ionty a hormony štítné žlázy (TSH, FT4) má v normě?