Dobrý den, mohl byste mi prosím doporučit elektrický zubní kartáček? Předpokládám, že je lepší než

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mohl byste mi prosím doporučit elektrický zubní kartáček? Předpokládám, že je lepší než normální? Ještě se chci zeptat, zdali je nutné při čištění zubů používat zubní pastu nebo zdali to není nutné?
Děkuji.
Dobrý den. Zubní pasta nutná není.
Kartáčky nedoporučujeme, neboť nepracujeme v žoldu výrobců dentálních pomůcek a nenecháváme se korumpovat. Zuby musí být čisté a jestli toho dosáhnete ručním kartáčkem, elektrickým kartáčkem nebo smetákem na podlahu, to je jedno. Hlavně nezapomínat na mezizubní kartáčky. Ty nenahradí nic.