Dobrý den moc prosím o radu ohledně své dcery jednou za sedum dní někdy i deset má záchvat připomíná

1 Počet odpovědí:
Dobrý den moc prosím o radu ohledně své dcery jednou za sedum dní někdy i deset má záchvat připomíná to epilepsii ale tu lékaři nepotvrdili pokaždé před zachvatem se objeví modřina někdy je jich víc a pak to přijde leží v křeči někdy to trvá 5min a někdy jen 3min většinou po záchvatu zvrací. Magnet ani hematologie nebylo provedeno s tím že je to jasné psychosomaticke a dcera se má objednat k psychiatrovi nikdo nám zatím neřekl proč modřiny a ty záchvaty většinou ve tři ráno děkuji předem za odpověď či alespoň řadu jak pomoci
Optimální by bylo dívku hospitalizovat na lůžkového oddělení - zejména při potížích - k objektivizaci průběhu, charakteru abnormních stavů a kožních změn. Dle stávajících Vámi uvedených informací nelze vyloučit úzkostně - depresivní poruchu se sebepoškozováním a disociativními motorickými záchvaty. Pokud dosud nebylo provedeno, tak je ke zvážení psychologické vyšetření, video EEG monitorace vč. indukčního testu nebo polysomnografie z lůžka dětské neurologie - po domluvě s ošetřujícím neurologem.