Dobrý den, máme se synem 2,5 roku problém ohledně jídla když má jíst jídlo které nezná a nelíbí se m

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, máme se synem 2,5 roku problém ohledně jídla když má jíst jídlo které nezná a nelíbí se mu tak se pozvrací, když vidí jíst dítě tak se taky pozvrací, ale ... někdy to udělá a někdy ne. Jsme dost bezradní a zatím se nenašel nikdo kdo by nám poradil co s tím. Někdy to vypadá že to dělá schválně, ale někdy vidím že to nedělá. Když byl 8 měsíční tak byl nemocný a skončily jsme v nemocnici, tam se bohužel nechovali moc dobře a od té doby nesnáší nucení do čehokoli. Měl i panický strach i z doktorů, ale to už snad přešlo. Prosím poraďte mi odborníka který by nás dokázal nasměrovat správnou cestou. Děkuji mockrát
Dobrý den, děkuji za dotaz, obraďte se na dětského psychiatra, psychoterapeuta, psychologa, v Plzni zařízení FN Plzeň, nebo vyhledejte ambulantní pomoc, na internetu web cspap, zobrazte si dětskou sekci. S pozdravem M. Sz.