Dobrý den, Mám takový zvláštní dotaz. Jako dítě jsem měla potíže se zpomalením zvuků. Byly to úzkos

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Mám takový zvláštní dotaz. Jako dítě jsem měla potíže se zpomalením zvuků. Byly to úzkostné stavy, při kterých jsem všechny hlasy a zvuky okolo mě vnímala , jakoby vše bylo hrozně zpomalené a monotónní. Vždy jsem se snažila mluvit co nejrychleji,abych se toho zbavila,ale stavy se ještě zhoršovaly. Opakovalo se mi to častokrát v určitém věku, nejspise okolo 7 let, po čase to přestalo a po pár letech se mi to stalo například jen 2x. Vždy to trvalo pár minut ,občas pár desítek minut. Zajímalo by mě, jestli to nemohla být porucha vnímání? Popřípadně jaká? Přišlo mi to v dětství normální a moc jsem na to neupozorňovala .
Dobrý den,
oceňuji Vaši schopnost hledat porozumění sobě a pomoc. Píšete, že ve stresu občas zažíváte zpomalení hlasů a zvuků, vždy nejpozději po pár desítkách minut se však vše navrátí zpět, k běžnému vnímání. Určitě by bylo dobré vědět, že neurologický nález je v pořádku a poté by stálo za to věnovat se tomu, v jaké situaci se Vám tyto stavy vyskytovaly. Přihodilo se Vám něco podobného i v poslední době? Při jaké příležitosti? Proč jste si tuto situaci vybavila nyní? Je v dnešní době aktuální?

Držím palce a přeji pokojné dny,

Stanislava Ševčíková