Dobrý den,mám takovi problem že od nervu od stresu mám alergije cela se visipu na červeni fleky vic krk,vic se to stava v práce,kvuli tomu problemu musila jsem nechat práce,nevim jak to mám kontrolovat.jsem cizinka omluvte mňe za špátny pravopis, ďekuji za odpoveď.
vypadá to, že prožíváte výraznou nepohodu a tělesné potíže vás upozorňují na něco s čím si ve svém životě zřejmě úplně nevíte rady. Nevím, zda jste už byla vyšetřena na alergologii, já bych Vám to pro jistotu doporučil, aby se mohla vyloučit případná tělesná příčina obtíží (ale je známo, že imunitní systém člověka je velmi úzce provázán s psychickým stavem). Dále je na místě navštívit psychoterapeuta a začít zkoumat, co vás tak zatěžuje a jak efektivněji nakládat s problémy. Bylo by zlé, kdybyste kvůli takovým potížím nemohla chodit do práce.
Přeji Vám hodně zdaru!

doporučuji zpracovat s odborníkem (psychoterapeut) Váš stres tak, abyste se v daných situacích mohla cítit klidně a uvolněně. Kdyby to nestačilo, pak by bylo vhodné řešit červenání kůže nejlépe pomocí nějaké alternativní metody, např. autopatie. S pozdravem
Mgr. Skulilová