Dobrý den mám RS 2st.invalidity chodil jsem do rs centra v teplicích dr.Kotalová.,ale přestal jsem u

Dobrý den mám RS 2st.invalidity chodil jsem do rs centra v teplicích dr.Kotalová.,ale přestal jsem už dlouhou dobu je problém vrátit se aby jsem moch dodatečně potom požadat o 3 st.invalid.Proto že stav se změnil.

1 odpověď


O zvýšení invaldity si můžete požádat sám, pokud se Váš stav zhoršil. Invalidita závisí na stavu hybnosti. V poradně nemusíte být pro navýšení ID být evidován. Pokud bude chtít komise vyjádření, tak si Vás pozve na přešetření. Zdravím titman

Získejte odpověď díky online konzultaci

Potřebujete radu odborníka? Rezervujte si online konzultaci: všechny odpovědi obdržíte z pohodlí domova.

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.