Dobrý den, mám problém se svým strachem a chováním, bojím se prakticky všeho...doktorů, školy, nepři

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám problém se svým strachem a chováním, bojím se prakticky všeho...doktorů, školy, nepřijetí, bojím se dokonce i že se budu bát. Kolikrát mě to stojí slzy a příjde mi že není den kdy nepláču, všechno si příliš beru k srdci a před lidma se to snažím nedát znát. Jenomže to neznamená že bych byla nějakým způsobem "plachá" nebo "tichá." Naopak jsem nehorázně výbušná, stačí když někdo řekne něco co se mi nelíbí a už jsem na vrcholu hněvu , kolikrát se mi z tohi zatočí hlava. Vlastně se mi nálady mění do extrémů jako kolovrátek, jednou jsem smutná a nevychazim s lidma, podruhé jsem "praštěná" a prehnane se smeju, potom jsem zase nahněvaná...Myslíte si že to bude vážné? Nebo že potřebuji k psychologovi nutně? Protože já se tomu celou dobu vyhýbám jako čert kříži.
Dobrý den, z toho, co píšete cítím velký zmatek. Výkyvy nálad mohou být způsobeny řadou obtíží, třeba hormonální nerovnováhou a podobně. Pokud se psychologům vyhýbáte jako "čert kříži", pak zkuste v prvé řadě vyloučit fyziologickou příčinu. Každopádně myslím, že není třeba se nám nijak vyhýbat - jsme většinou milí a chápaví lidé, kteří se svým klientům snaží pomoct :-). Náladovost má jistě vliv na vaše vztahy a celkovou kvalitu života, což by právě terapie mohla pořešit. Přeji hodně sil a brzké zlepšení. Tereza