Dobrý den,mám problém ohledně synovce,který má podle mého názoru dost velký psychický problém. Chlap

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,mám problém ohledně synovce,který má podle mého názoru dost velký psychický problém. Chlapci je 8 let a mluví ve stylu,,jsem debil...nemám mozek....neposlouchám,tak mě vyhoď z okna,vem nůž a podřízni mě ...'' žije s matkou,která má další 2 děti, vdala se a synovec jejího manžela nemá rád. Dost často kluk přihlíží domácímu násilí,křiku a hádkám. Potřebovali by jsme lékaře, který by chlapce vyšetřil a udělal posudek pro soud....
Dobrý den, tohle by mělo proběhnout v režii OSPODu (oddělení sociálně-právní ochany dětí, neboli sociálka). Měli by mít i kontakty na znalce.