Dobrý den mám dotaz ohledně operaci kýly která byla v roce 2016 a dojela jsem na poslední chvíli, ne

1 Počet odpovědí:
Dobrý den mám dotaz ohledně operaci kýly která byla v roce 2016 a dojela jsem na poslední chvíli, nechali si mě tam přes víkend v pondělí operace kde jsem zkolabovala a skončila na aru na přístrojích, nyní tvrdí že mám vrozenou kylu což si myslím že pravda nebude je tam navíc patrná diastaza břišních svalů kterou operovat nechtějí a nyní se v žaludku našlo pět malých vředů bez nálezu histologie a objevily se když jsem zhubla může to mít nějakou souvislost s diastazou a a také jsem slyšela že musela být již při první operaci kýly a kylu již mám třetí a jen mám dotaz pokud v první zprávě operační nebude zminka o Diaastazy a zřejmě tam být musela ale oni míjí oznámily až v loni při druhý kyle, je možnost že mi doktoři zatajily a neřekli že je tam diaastaze? Pokud to tak bude mám jen dotaz zda mi doktoři mohli tuhle diastazu zatajit při první operaci kyly kde vzniká již od první operace? Děkuji pokud tedy vznika hned při první operaci kyly děkuji
Dobrý den. Nelze se vyjádřit k tomu, zda tam diastáza byla, nebo ne. Mohla tam být, ale nemusela.