Dobrý den, mám chondropatii pately v obou kolenech. Vím, že se to nedá zcelá léčit, nicméně si mysl

7 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mám chondropatii pately v obou kolenech. Vím, že se to nedá zcelá léčit, nicméně si myslím, že lze předejít bolesti např. správnou chůzí, cviky atp. Máte zkušenosti s pacientem, kterému jste takto pomohli a jeho bolest ustoupila?
Děkuji
Dobrý den, určitě úpravou pohybových programů a případně měkkými a mobilizačními technikami lze bolesti v kolenou při chondropatích zmírnit. S pozdravem