Dobrý den, jsem v 35 týdnu těhotenství a z patka na sobotu se mi udělaly trombotizované hemeroidy. B

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, jsem v 35 týdnu těhotenství a z patka na sobotu se mi udělaly trombotizované hemeroidy. Bojují s tím už cca měsíc a půl, ale teď už se to nedalo vydržet, tak jsem jela na pohotovost, kde je narizli a krev vymackli. Přijela jsem domu a zjistila, ze to mám pořad tak natekle, nevím jestli se tam udělala zase sraženina nebo je to tak natekle od toho řezu. Večer jsem si sedla do koupele z dubové kůry, ale neslo vydržet sedět na těch kuličkách. Na noc jsem si dala cyklo 3 fort a namazala mastickou. Celou noc jsem nespala, jak to bolelo. Prosím o odpověď zda jsou kuličky po zákroku v běžné nebo jestli jet znova na pohotovost. Děkuji moc za odpověď
Dobrý den. Ano, je to běžné, otok může přetrvávat asi 2 týdny. Můžete zkusit i nějakou mastičku, např Factu.