Dobrý den jsem teprve puberťačka a procházím si teď těžkým období. Nechci být v žádném případě doma.

2 Počet odpovědí:
Dobrý den jsem teprve puberťačka a procházím si teď těžkým období. Nechci být v žádném případě doma..Někdy se sebepoškozuji a někdy přemýšlím nad sebevraždou..Tak si někdy říkám, jestli potřebují nějakého lékaře nebo nechat to být.
Dobry den, podle toho, co o sobe pisete, je odborna pomoc zcela na miste. Dospivani je velmi narocne obdobi a nekdy je treba na urcite pocity nebo udalosti nezustavat sam. Muzete pro zacatek zkusit zavolat na nekterou z linek duvery, pro nedospele osoby mame v CR dokonce bezplatnou Linku bezpeci. Je to anonymni sluzba a dovolate se odkudkoliv. Nebo se muzete sverit nekomu blizkemu komu duverujete a kdo Vam pomuze jednat nebo Vas minimalne vyslechne. S pozdravem M. Sz.