Dobry den. Jsem studentka a mam problemy s nizkym tlakem a krční páteří. Z nizkeho tlaku kolabuji a z krcni patere me boliva hlava, jsou to bolesti hlavy spojene s bolestí očí/jednoho oka. Mam udelane vysetreni CT a EEG-vse v poradku.. obcas me picha v hlave, pri jednom takovemto pichnuti jsem si na bolestive misto sahla a zjistila jsem, ze tam mam nabehnutou žílu, na kterou jsem následne pořád šahala a žila teď bolí. Kdyz ji nechám být tak myslím,že je to lepší. Mohla jsem si se zilou něco udelat,nejak ji poskodit? Bojim se že by mi v budoucnu mohla prasknout nebo něco. Děkuji.
Dobrý den, myslím, že můžete být v klidu. Nebezpečí nehrozí, jen ty masáže na cévách bych vynechal...

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.