Dobrý den, jsem prvorodička v 37tt a v posledních týdnech jsem si všimla, že miminko má často šk

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,

jsem prvorodička v 37tt a v posledních týdnech jsem si všimla, že miminko má často škytavku- aspoň 2x denně. Škytavku má skoro každou noc, když ležím na boku. Je možné, že je něco v nepořádku s pupečníkem? Měla bych se zkontaktovat se svojím lékařem? Děkuji Vám.

S pozdravem

Liliana
je to naprosto normální jev