Dobrý den jmenuji se Alena Jindrichova je mi 56 let prosim o pomoc či radu mám problém s páteří ato

Dobrý den je mi 56 let prosim o pomoc či radu mám problém s páteří ato vyrazné degenerativní změny zvláště Lpáteřes maximem v et.L2\3,L3\4s výrazným zůženímvaku plen.chopndroza disků difuzně.zužení neuroforamin oboustraně v et.L1\2L2\3L3\4.a v pravo v et.L4\5 A L5\S1.chodím v mírném předklonu mám vysazený levý bok musim chodit s holemi tahne me to do prava a mam velkou bolest v leve části hýždě a kyčle při chůzi velmi bolestivé mravenčí až k lýtku lze to prosím léčit i jinak než jen léky které by měli utišit bolest ale bohužel mi akorát utlumí mozek prosím a děkuji za radu