Dobrý den, již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.
Dobrý den,
označená místa by mohla znamenat úponové bolesti hýžďových svalů na velký hrbol kyčle, jsou celkem časté. Avšak brnění a pocit pálení se spojen spíše s neurologickou problematikou. Nejprve bych tedy navštívil neurologa, aby se vyšetřil periferní nervový systém. Pokud bude problém tady, bude Vás dále řešit neurolog. Pokud se neurologické poškození nepotvrdí, pak se většinou úponové bolesti řeší na ortopedii obstřiky a rehabilitačními procedurami.
S pozdravem Jíra