Dobrý den, je mi sedmnáct let a mám zjevně problém. Mezi jedenáctým a čtrnáctým rokem jsem zařívala

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi sedmnáct let a mám zjevně problém. Mezi jedenáctým a čtrnáctým rokem jsem zařívala jakýsi psychický teror. Otec pil, v důsledku toho byl velmi agresivní, bil mou matku a vulgárně jí nadával. Otce jsem navštěvovala jednou za dva týdny. Špatně spím (buď jsem v noci na pár hodin vzhůru, nemůžu usnout nebo se v intervalu dvou hodin budím), občas mám stavy, kdy se mi špatně dýchá, tep mám zvýšený a uvnitř sebe jsem prázdná, a to především, když mám s otcem navázat kontakt. On si není vědom své chyby a já mu to nemohu odpustit a tyhle stavy se mě umocňují více a více. Tyto vzpomínky z minulosti se mi neustále vrací (jak křičí a zlrátka terorizuje-umí dobře psychicky vydírat). S otcem nyní nejsem příliš v kontaktu. Pokusila jsem se mu vysvětlit, že se potřebuji dát dohromady, bohužel nepochopil. Poté jsem nebyla schopna půl hodiny nechat na sebe kohokoliv sáhnout, klepala jsem se a špatně se mi dýchalo.
Poslední dobou je to horší a horší. Úplně jsem ztratila zájem o cokoliv jiného, uzavřela se do sebe. Přes den jsem úplně normální dívka, ale v noci se tohle vše ve mě probudí a nedokážu se ovládat. Mám vyhledat pomoc?
Dobrý den,
vyhledat pomoc určitě není špatný nápad.