Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné

7 Počet odpovědí:
Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné antidepresiva vše řeším přírodní formou kurkuma,kozlík atd... Chci se zeptat jestli vaše léčba by mi nějak pomohla? Díky za odpověď.
Dobrý den,
děkuji za otevřenost.
Věřím tomu, že dobře vedená psychoterapie Vám může prospět, zvolíte li tuto cestu.
Přeji hodně štěstí na Vaší cestě životem, ať povede jakkoli, hlavně v souladu s Vámi, otevírajíce se více ošetření duše a vnitřní svobodě.

S pozdravem

Markéta Řeřichová
Zveme vás na návštěvu: Psychoterapie - 1 000 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.

Odpověď – online konzultace

Potřebujete-li odbornou radu, rezervujte si online konzultaci. Specialista Vám dobře poradí i na dálku.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?
Dobrý den,
zajímalo by mě, jak Vám přírodní léčba "zabírá", jak víte, že jsou to deprese, jak Vám komplikují život?....zda můžete pracovat, žít tak, jak si přejete, co na to Vaši blízcí..? Lidé s depresemi jsou častými návštěvníky terapeutů, protože pokud se jedná o depresi,tak ta sama nepřejde. Potřebuje léčit, ideálně v posloupnosti 1. krok lékař(diagnostika), 2. terapie.
Držím palce,
s pozdravem
M. Suntychová
Dobrý den,
dovedu si představit, že Vás boj s depresí může hodně vyčerpávat a stát mnoho sil. Zvolila jste si pro sebe přírodní formu léčby a pokud Vám pomáhá, může být terapie další možností, jak s někým sdílet to, co prožíváte a nemusíte být na depresi sama.
To za sebe mohu nabídnout. Věřím, že s terapií může přijít úleva a tu bych Vám přála. Andrea Lásková

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Vnímám jako velice pozitivní, že se svým potížím nepoddáváte a snažíte se je řesit s pomocí přírodních prostředků. Věřím ale, že možnost utřídit si myšlenky a vyladit emoce ve spolupráci s psychoterapeutem by Vám mohla
výrazně ulevit a prožívala byste pak pro Vás náročná období s větší lehkostí. Přeji Vám hodně sil a v životě co nejvíce příjemných chvilek, s pozdravem Michaela Šleglová
Dobrý den,
obecně lze říci, že psychoterapie je vhodnou formou léčby psychických obtíží, tedy i depresí. Může pomoci řešit příčiny depresí, nejen odstraňovat či potlačovat symptomy. Zkuste si pro sebe najít sympatického terapeuta a uvidíte.
Držím palce,
Markéta Rozsívalová
Dobrý den! Jste statečná bojovnice, určitě to není pro vás jednoduché se prát s nepříjemným depresivním laděním. Jaro a podzim jsou období, kdy se psychické problémy zhoršují. Psychoterapie je dobrou volbou k řešení léčby duše, k utřídění vašich myšlenek a k posdílení těžkých chvilek. Mohla by být pro vás cestou ke zlepšení. Je dobré si k tomu najít psychoterapeuta, který vám bude lidsky sedět. Důležitý je lidský rozměr vztahu klienta a terapeuta. Držím palce, ať je lépe.
Dobrý den, zvládáte toho hodně, a pěkně dlouhou dobu!
Já bych terapeutickou péčiurčitě doporučila. Může nesmírně pomoci při léčení skutečných příčin psychických potíží. Věřím, že v dobré terapii se Vám může velmi ulevit a může Vás také velmi posílit.
Přeji Vám sílu k rozhodnutí vyhledat pomoc, a také šťastnou ruku při výběru toho, komu se svěříte!
Lenka Fořtová

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • Otázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.
  • Ze zdravotních důvodů nebudou zveřejněna žádná množství ani dávky léků.

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.


Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.