Dobry den, je mi 34, od mala mam na krku (pod uchem doleji na krku) bulku, uzlinku. Ted me tak 2 mesice poboliva. Ne na dotek, proste z niceho nic zacne bolet a zase to prejde, takto nekolikrat denne. Nejsem nemocna, zadna viroza, zanet v tele, nic. Krevni obraz mi byl delan nedavno (na gastru pri pravidelne kontrole), vse v poradku az na snizene bile krvinky, ty mam casto pod spodni hranici. Jinac se citim dobre. Kam pripadne zajit a jak to resit? Bojim se aby z toho nebylo neco spatneho.. Dekuji.
Ondřej Kroupa
Ondřej Kroupa
Olomouc
Dobrý den, nejlépe absolvovat ultrazvuk - poslat Vás může praktický lékař nebo chirurg. Zdravím, kroupa

Karel Tejnora
Karel Tejnora
Česká Lípa
Pokud je pod kůží nejpřesnější by bylo dát ven a na histologii. Pokud to je mízní uzlina spádově tam připadá zánět středního ucha - objednejte se na chirurgii.

Vladimír Němec
Vladimír Němec
Praha
Určitě vyšetřit ultrazvukem, pak nejspíš chirurgicky odstranit a vyšetřit histologicky.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se