Dobrý den Je mi 25 let a několik týdnů mě trápí bolest v podbřišku myslím ze v okolo vaječníku. Při

5 Počet odpovědí:
Dobrý den
Je mi 25 let a několik týdnů mě trápí bolest v podbřišku myslím ze v okolo vaječníku. Při sexu je to místy až nesnesitelné a místy to necítím vůbec nebo jen v menší formě (záleží na poloze). Behem dne to necítím skoro vubec výjimečně když zvedám něco těžkého nebo se špatne ohnu. Nevim jestli to s tim souvisí ale většinou mě po sexu přepadá i nevolnost. Těhotná nejsem aspoň podle většího počtu testů. Předem děkuji za odpověď
Doporučuji gynekologické vyšetření. Spekulování nic nevyřeší.....