Dobrý den Je mi 25 let a několik týdnů mě trápí bolest v podbřišku myslím ze v okolo vaječníku. Při

Dobrý den
Je mi 25 let a několik týdnů mě trápí bolest v podbřišku myslím ze v okolo vaječníku. Při sexu je to místy až nesnesitelné a místy to necítím vůbec nebo jen v menší formě (záleží na poloze). Behem dne to necítím skoro vubec výjimečně když zvedám něco těžkého nebo se špatne ohnu. Nevim jestli to s tim souvisí ale většinou mě po sexu přepadá i nevolnost. Těhotná nejsem aspoň podle většího počtu testů. Předem děkuji za odpověď
Doporučuji gynekologické vyšetření. Spekulování nic nevyřeší.....

Souhlasím, příčin může být více, a mohou být i závažné. Vyšetení bych neodkládal.......
soulasím s výše uvedenými názory
Především chcete odpověď, aniž byste položila otázku. Diagnostikovat nebo léčit na dálku, bez vyšetření, může jen šarlatán. Najděte si gynekologa a řešte to s ní,
Myslím, že Vaše potíže je nutno vyšetřit gynekoloigicky
Domluvte si vyšetření v gyn ambulanci v místě Vašeho bydliště