Dobry den, je mi 20let. Jsem maminkou 18ti. Mesicni dcerky. Je to veliky raubir, je na me strasne fi

2 Počet odpovědí:
Dobry den, je mi 20let. Jsem maminkou 18ti. Mesicni dcerky. Je to veliky raubir, je na me strasne fixovana, ale o to nejde. Po porodu to nejsem ja.. jsem strasne nervozni, vybusna, rekla bych, ze trpim nejakou velikou depresi... casto placu, nic me nebavi, chtela bych se zavrit a porad jen spat.. uz to zachazi tak daleko, ze to nemuzu nechat byt a musim to resit... jen nevim ke komu jit, psychiatr, nebo psycholog? A hlavne ke komu? (Cheb a okoli) budu moc vdecna za odpoved. Dekuji
Dobrý den, s dítětem se začnou objevovat a vylézat na povrch staré vzorce chování, které člověk nemá dořešené sám ze svého života. Tyto vzorce se ukazují a promítají skrze dítě, takže se pak rodič více vzteká, zlostí, nadává. Potřeba mít věci pod kontrolou a neselhat se dostane na level max a na základě toho člověk mění své chování. V podstatě jde o to, že jste taková byla i dřív, jen jste si toto chování neuvědomovala a dítě vám to více pomáhá vídět.
Začnetě pracovat na svých vzorcích.
To co popisujete není deprese a léky by vám myšlení a chování nezměnili.
Je potřeba na sobě začít pracovat u psychologa či terapeuta. Přeji hodně štěstí :)
Krásný den.