Dobrý den , je mi 17let ,objevil jsem v předsíni dutiny ústní ( pod vnitřní spodní stranou rtu ) pod sliznicí ploché oválné kousky , které nejsou vidět ale jenom cítit , když zde přejedu jazykem. Mají velikosti 3-4mm a je jich cca. Jedenáct , nezvětšují se ale ani nezmenšují ,nebolí , jsou pohyblivé a tuhé . Co by to mohlo být ?
Dobrý den, věštění z křišťálové koule bohužel neumím. Je potřeba se objednat k zubnímu lékaři a své obavy mu ukázat, tak aby vše mohl v přímém pohledu zkontrolovat, k tomu slouží preventivní zubní prohlídka. Hezký den Kohutova

Dobrý den. S největší pravděpodobností se jedná pouze o urcitou nepravidelnost v hustote podsliznicniho vaziva. Pokud ret ohrnete a napnete, uvidíte,ze je povrch sliznice mirne hrbolaty a ze takto hrbolaty je jak na spodnim,tak na horním rtu. Stejne tak toto můžete prozkoumat u sourozenců, rodičů,nebo spolužáků. Oni to tak maji i dalsi lidé,ale tam uplne nedoporucuji je oslovovat,aby na vas ohrnuli ret ;)
Dobrý den,pravděpodobně se jedná o drobné slinné žlázy na vnitřní straně dolního rtu, což je úplně fyziologické. Eventuelně se objednejte na konsultaci ke svému zubaři.