Dobrý den , je mi 17let ,objevil jsem v předsíni dutiny ústní ( pod vnitřní spodní stranou rtu ) pod

3 Počet odpovědí:
Dobrý den , je mi 17let ,objevil jsem v předsíni dutiny ústní ( pod vnitřní spodní stranou rtu ) pod sliznicí ploché oválné kousky , které nejsou vidět ale jenom cítit , když zde přejedu jazykem. Mají velikosti 3-4mm a je jich cca. Jedenáct , nezvětšují se ale ani nezmenšují ,nebolí , jsou pohyblivé a tuhé . Co by to mohlo být ?
Dobrý den, věštění z křišťálové koule bohužel neumím. Je potřeba se objednat k zubnímu lékaři a své obavy mu ukázat, tak aby vše mohl v přímém pohledu zkontrolovat, k tomu slouží preventivní zubní prohlídka. Hezký den Kohutova