Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak mám postupovat když mám problémy s hornímy víčky.Jestli mám nejd

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak mám postupovat když mám problémy s hornímy víčky.Jestli mám nejdříve navštívit očního lekaře..Děkuji
Pokud jde o problémy s pokleslými očními víčky, není návštěva očního lékaře nezbytně nutná. V naší estetické ambulanci je před provedením plastické operace očních víček nezbytná pouze konzultace, kde Vám lékař zákrok doporučí a poskytne informace potřebné k zákroku.