Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak mám postupovat když mám problémy s hornímy víčky.Jestli mám nejdříve navštívit očního lekaře..Děkuji
Pokud jde o problémy s pokleslými očními víčky, není návštěva očního lékaře nezbytně nutná. V naší estetické ambulanci je před provedením plastické operace očních víček nezbytná pouze konzultace, kde Vám lékař zákrok doporučí a poskytne informace potřebné k zákroku.

Dobrý den. Objednejte se k osobní konzultaci na našich pracovištích Praha, Liberec, nebo Brno.
Vyšetření očním lékařem před operací horních víček byste potřebovala pouze v případě, pokud by vám pokles kůže horních víček omezoval zorné pole a trvala na úhradě vaší zdravotní zdravotní pojišťovnou. Pokud ne, určitě doporučuji přednostně se obrátit na plastickou chirurgii dle vašeho výběru či místa bydliště. Přeji hezký den. MUDr. Otakar Lucák, Laser Esthetic.

Odborníci

Chirurg

Benešov

Obdobné otázky

Máte dotazy?

Naši lékaři a specialisté odpověděli na 4 dotazů týkajících se operace očních víček