Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda existuje v Brně, případně jinde na Moravě, psycholog, který s

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda existuje v Brně, případně jinde na Moravě, psycholog, který se zaměřuje na ADHD nebo ADD u dospělých.
Děkuji za odpověď
Dobrý den. Bohužel ve vámi poptávaném regionu nepůsobím a nemám přehled, abych mohl odpovědět na váš dotaz. Děkuji za pochopení. Přeji vám hezký den a ať brzo najdete kladnou odpověď .