Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu nebo pomoc, asi dva měsíce mě trápí noční pocení, cítím otok p

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu nebo pomoc, asi dva měsíce mě trápí noční pocení, cítím otok pod ušima s tím asi spojené šumění v uších,pobolívání v třísle , večerní teplota okolo 37, ale hlavně jsem zhubl už cca 7 kg a dál hubnu i když normálně jím.Manželka i já máme strach, že to nedopadne dobře, teď před Vánoci to je strašné.Byl jsem na mnoha vyšetření a odběrech krve a všechno je v normě.Prosím o radu nebo přímo pomoc.Všechny kopie výsledků vyšetření a odběrů mám případně doma.
Předem děkuji Luboš
Vážený pane Luboši,
děkuji Vám za zprávu. Obtíže, které popisujete, budí podezření na krevní onemocnění. Rozhodně bych Vám doporučil vyšetření na hematologické ambulanci dle Vašeho bydliště, kde by bylo vhodné donést výsledky vyšetření, která jste prodělal. Napište mi prosím, kde bydlíte, já bych Vám doporučil příslušné hematologické pracoviště.
S pozdravem L. Smolej