Dobrý den, chci se zeptat kolik u vás stojí potravinářský průkaz a platí se i za zdr.výpis? děkuji

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, chci se zeptat kolik u vás stojí potravinářský průkaz a platí se i za zdr.výpis? děkuji
Dobrý den,
ano. za výpis ze zdravotní dokumentace pro závodního lékaře je u nás stanovena cena 200 kč , za potravinářský průkaz také 200 Kč.

Dr.Sadílková